oferta

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Co jest lepsze – Android czy iOS? Dla nas to bez znaczenia. Nasze aplikacje działają bez zarzutu na każdym systemie.

Na początku spotkajmy się i przedstaw nam swoją wizję. My ją przeanalizujemy, poszukamy rozwiązań i przeprowadzimy dla Ciebie warsztaty, aby mieć absolutną pewność, że wszyscy zmierzamy we właściwym kierunku. Następnie ustalimy niezbędne formalności i zaczniemy projekt. Współpracując z nami, poznasz znaczenie metodyk zwinnych (preferujemy Scruma). Na każdym etapie będziesz uczestniczył z nami w realizacji Twojego pomysłu, a dwutygodniowe sprinty pozwolą Ci na bieżąco śledzić efekty prac i reagować na zmieniające się warunki biznesowe i konkurencję. W elastyczny sposób podejmujesz decyzję, kiedy dana funkcjonalność ma zaistnieć w Twojej aplikacji. Mockup’y i grafiki powstają w momencie, kiedy naprawdę są niezbędne do implementacji ­ zawsze masz na nie wpływ.

ANDROID
Najbardziej popularny system operacyjny wyznacza nowe rekordy liczby użytkowników, a to oznacza ciągle powiększający się rynek aplikacji mobilnych na Androida. Elastyczność i otwartość tego systemu sprawiły, że zielony Android zadomowił się dosłownie w każdej branży: od rozrywki poprzez usługi, na przemyśle kończąc. Nieograniczone możliwości systemu i duży rynek sprawiają, że użytkownicy przyjmą jedynie produkt spełniający najwyższe standardy, które dla nas są miłym minimalizmem. Telefon, tablet, a może komputer – czy interfejs będzie odpowiednio dostosowany do wszystkich urządzeń, a funkcjonalność będzie optymalna? Dla nas to nie problem – nic nas nie zaskoczy, ponieważ to my jesteśmy od zaskakiwania innych. Wszystko opracowujemy w najdrobniejszych szczegółach, a następnie bombardujemy testami – klient otrzymuje produkt nie do ruszenia.

iOS
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych systemów, który stworzył Apple, ma szeroką rzeszę fanów na całym świecie, dla których szczególnie liczą się prostota użytkowania i stabilność. Przywiązani do tej marki klienci są bardzo wymagający, ale dla nas spełnienie ich wymagań to żaden problem. Odpowiednie podejście do zagadnienia, radość tworzenia i ciągłe testowanie. Według tego przepisu nasi klienci otrzymują aplikacje, których nie trzeba się wstydzić – wystarczy się nimi chwalić.iPhone, iPad, iPod touch – tyle wersji sprzętu, a aplikacja jedna? Tak, stworzone przez nas oprogramowanie będzie działać perfekcyjnie na wyświetlaczu o każdej przekątnej uzbrojonym w jabłko.

Wszystkich gotowych do podboju wielkiego rynku aplikacji mobilnych zapraszamy do kontaktu.

wybrane realizacje