O nas

Co

Wszystko, co da się przetworzyć na cyfry „0” i „1” – czyli programowanie. Czyli w dzisiejszym świecie wszystko.

Ale przetworzyć trzeba mieć co – stąd projektowanie (cała identyfikacja wizualna). Do wyboru, do koloru i do druku.

A projektować wypada z kolei z głową i ideą – stąd i kreowanie marki, czyli tzw. branding. Ding, ding ding… dong!

Kto

Parę lat temu „typowi” studenci z 20-letnim doświadczeniem. Parę lat minęło, parę osób przybyło. Parę genialnych osób. Nie jesteśmy firmą (no, w sensie prawnym tak…). Jesteśmy ludźmi. Lubimy to, co robimy. Bardzo.

Bo

Polacy z definicji są ekspertami we wszystkim: w skokach narciarskich, w piłce nożnej, w życiu sąsiadów i, kiedy trzeba, w marketingu. A jednak czujemy, że dzięki kierunkowym studiom i doświadczeniu potrafimy nieco pomóc. Dlaczego?

Ma Działać

Strony www, aplikacje i e-sklepy. Podstawa i istota internetu w jednym. Czyli: kodujemy, SEOujemy i robimy inne ważne rzeczy, które mają zapewnić płynne działanie, ale nie musicie Państwo wiedzieć, jak się nazywają. Mają działać. Na wszystkich platformach (PC i Apple (tak, to różnica przy tworzeniu stron ;), smartfony, tablety etc.).

Ma wyglądać i trafiać

Nie ma się co oszukiwać – wygląd ma znaczenie. Na szczęście treść też. Mamy fantastycznych grafików. Albo inaczej – twórców. Z gatunku wizjonerów. To szczęście pracować z takimi ludźmi. Wyczucie gustu i stylu, mistrzostwo świata i pakietu Adobe. Amen. Logo, publikacje, layouty... – a to wszystko stworzone pod odbiorcę (tudzież: grupę docelową), z wykorzystaniem (uwaga – długie słowo) zasad psychofizjologii (czyli: dlaczego ja chcę to kupić?).

Ma być na 1. stronie wyszukiwania Google.

i Będzie

Ale

Nie ma żad… jest. Prosimy o wzajemną szczerość i zaufanie. Zaufanie i szczerość. I nie na przedwczoraj... Gdybyśmy byli restauracją (będzie o jedzeniu, bo każdy lubi jeść), byłby to przepyszny slow food. Raczej dopieśćmy ten projekt, zróbmy perełkę! Jakbyśmy robili go dla własnych matek.

Dlaczego

„W imię zasad…”
B. Linda, “Psy”

Gdzie

Go4Media Sp. z o.o.

ul. Reymonta 29/1 60-791 Poznań info@go4media.pl NIP: 7811882138REGON: 302301156KRS: 0000443749