oferta

Sklepy internetowe

projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Sklep internetowy to podstawowe narzędzie służące do prowadzenia handlu w Internecie. Należy jednak pamiętać, że – podobnie do tradycyjnych sklepów – sklep internetowy reprezentuje sprzedawcę i nadaje odpowiednie walory sprzedawanym przedmiotom lub usługom. Layout e-sklepu można w tym wypadku porównać do gablot – inny ich rodzaj służy do prezentacji biżuterii, a inny zastosujemy w przypadku sprzedaży butów. Odwieczna zasada odpowiedniości stylu wraz ze świeżym spojrzeniem z pewnością zdystansuje konkurencję – doskonale wiemy, o czym mówimy.

Kreacja sklepów internetowych to nie tylko wygląd, ale również zaplecze techniczne, czyli funkcjonalność. Prawda jest bezwzględna – jeżeli klient gubi się w sklepie, musi długo czekać w kolejce, np. poprzez złą optymalizację e-sklepu strona długo się wczytuje, to z pewnością wybierze inny sklep i już do nas nie wróci. Należy pamiętać, że na fotelu nie zatrzymuje nas wyłącznie piękny widok, lecz również komfort.

Warto pomyśleć o pozycjonowaniu sklepu internetowego, aby oferowane produkty mogły być ponad konkurencją, czyli w zasięgu kliknięcie klienta.

Tworzenie sklepu internetowego w Go4Media oznacza:

Korzyści, które wypływają z posiadania nowoczesnego sklepu internetowego:

  • wkroczenie na rynek, który daje ogromne możliwości – sklep dostępny jest na całym świecie,
  • wysoki stopień funkcjonalności nie tylko pozwala na zatrzymanie klientów, ale również na przechwycenie niezadowolonych klientów konkurencji,
  • elastyczność, czyli możliwość szybkich zmian i dodania nowych funkcji,
  • bezawaryjne działanie przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku – bez najmniejszej przerwy.

wybrane realizacje