oferta

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Projektowanie stron internetowychKażdy przedsiębiorca powinien posiadać stronę internetową z ofertą swojej firmy. Internet to najlepsze miejsce do zwiększenia zasięgu biznesu przy niewielkim nakładzie finansowym. Dziś niemal każdy szuka usługodawców w sieci. Kiedy potencjalny klient natrafi na Twoją stronę www decydujące jest pierwsze kilka sekund. W tym czasie jest w stanie określić czy serwis odpowiada mu pod względem wizualnym i czy znajduje się na nim wystarczająco treści przekazanych w czytelny sposób. Strona jest więc internetową wizytówką firmy oraz jej przestrzenią reklamową. My skutecznie i profesjonalnie dbamy o to, by klienci odwiedzający Twój serwis chcieli zostać tam na dłużej. Tworzenie stron www to nasza specjalność

W projektowaniu i towrzeniu stron www wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. Wszystkie strony, które wyszły spod szyldu Go4Media charakteryzują się intuicyjnym interfejsem i prostym, a zarazem eleganckim designem, który zadowala nawet najbardziej wymagających. Doskonale wiemy co zrobić, by odwiedzający chciał zostać na stronie na dłużej i powrócić w przyszłości. Oczywiście nasze wizje muszą zostać zaakceptowane przez klienta – elastyczność i kontakt na każdym etapie prac to podstawa naszych działań.

Dobrze przygotowana strona internetowa jest dziś na wagę złota, zwłaszcza że w sieci pełno jest mało wartościowych, a przez to nie tylko nieinteresujących dla odbiorców, ale wręcz ich odstraszających reklam. Właściwie zaprojektowana pozwala na nawiązanie z odbiorcą dobrego kontaktu i działa na zasadzie wzajemności, w ramach której odbiorca, dzięki uzyskaniu odpowiedzi na swoje pytania, decyduje się na zakup produktów czy usług danej firmy.

Tworzenie stron internetowychPowody, dla których warto mieć stronę

Strona internetowa w dobie upowszechnienia dostępu do sieci jest czymś, co pomaga w dotarciu do odbiorców. Każdy biznes, niezależnie od tego, czy opiera się na klientach biznesowych, czy indywidualnych, potrzebuje odpowiedniej promocji, a strona www jest podstawową wizytówką firmy. Daje odbiorcy nie tylko informacje na temat historii danej marki czy jej usług albo produktów, ale pozwala też wyrobić sobie pierwsze wrażenie. Im bardziej profesjonalna i intuicyjnie przygotowana, tym bardziej klient będzie nią zaciekawiony – i jest większa szansa, że wybierze tę właśnie firmę w swoich planach sprzedażowych.

Co więcej, firma, która posiada stronę jest o wiele bardziej wiarygodna dla odbiorcy od tej, która takiej wizytówki nie przygotowała. Wynika to m.in. z faktu, że klient poszukujący firmy, od której kupi usługi czy produkty, planuje zainwestować w to swoje pieniądze, więc chce mieć pewność, że nie zostanie oszukany. Profesjonalna strona internetowa jest istotna jeszcze z jednego powodu – dzięki właściwej optymalizacji i potem pozycjonowaniu jest w stanie polepszyć pozycję firmy w wynikach wyszukiwania i skutecznie zdobyć nowych klientów.

Warto pamiętać, że większość internautów trafi na Twoją stronę za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Jeśli chcesz, by było ich naprawdę wielu zatroszcz się o pozycjonowanie, a najlepiej powierz to nam. Z chęcią zadbamy o to, by stworzona przez nas strona nie zginęła w odmętach internetu i przyciągnęła mnóstwo potencjalnych klientów.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych w Go4Media oznacza:

  • przygotowanie nowoczesnego i estetycznego layoutu strony,
  • podkreślenie charakteru Twojej firmy,
  • zgodność kodu z obowiązującymi standardami,
  • wdrożenie zasad usability, czyli reguł funkcjonalności i łatwości obsługi serwisu,
  • optymalizowanie już na poziomie projektowania.

Korzyści płynące z posiadania serwisu WWW:

  • poprawa wizerunku firmy,
  • zwiększenie szans na zdobycie potencjalnych klientów,
  • elastyczność, czyli możliwość wprowadzenia szybkich zmian w treści strony lub jej rozszerzenia,
  • zyskanie taniej i skutecznej przestrzeni reklamowej,
  • szybki kontakt z klientami.

wybrane realizacje